CHECK IN
NIGHTS
ROOMS
ADULTS

Gurme Paketi


Fantasia Hotel De Luxe Kemer’in tatlarını ve renlerini keşfedin! Konaklamanızın yanı sıra Türk ve Dünya mutfaklarından lezzetleri tecrübe etmeye davet ediyoruz.


Gurme Paketimiz, konaklama ile birlikte aşağıda detayları belirtilen servislerimizi içerir:
 • Fish Net – Balık A La Carte restaurantmızda bir akşam yemeği
 • Sofi – Çin A La Carte restaurantmızda bir akşam yemeği
 • Pancho – Meksika A La Carte restaurantmızda bir akşam yemeği
 • La Piazzetta – İtalyan A La Carte restaurantmızda bir akşam yemeği
 • Pine – Türk A La Carte restaurantmızda bir akşam yemeği

 • Rezervasyon şartları:

  Gurme Paket geçerlilik tarihleri: 25.04.2015 – 31.10.2015 arasında
  Minimum 5 gecelik konaklamalı rezervasyonlarda geçerlidir.

  Fantasia Hotel De Luxe Kemer’i ve restaurantlarının lezzetlerini keşfedin. Tüm misafirlerimizi Balık, Çin, Meksika, İtalyan ve Türk mutfağının lezzetlerini deneyimlemeye davet ediyoruz.

  Ultra her şey dahil konsept kapsamında zengin açık büfe seçenekleri, pastane, gün boyu snack ikramları, diyet büfe, pizza, gözleme, dondurma, gece 00:30 – 07:00 arasında hafif atıştırmalıklar, haftada bir gün bahçede piknik, açık havuzda kaynamış mısır ve meyve servisi, haftada bir gün sezonluk meyveler eşliğinde çikolata şelalesi seçeneklerinin yanında sıcak ve soğuk içecek alternatifli bar ve kafelerimizle hizmetinizdeyiz.

  Fantasia Hotel De Luxe’ün lüks ve ferah odalarında ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz mini barlarımızda; günlük olarak yenilenen su, soda, cola, meyve suyu, süt ve bira yanında sadece giriş gününe özel, tobleron çikolata, cips ve enerji içeceği bulunmaktadır. Ayrıca ücretsiz olarak hizmetinize sunulan çay - kahve ve su ısıtıcısı alternatifinin yanı sıra ücretli olarak faydalanabileceğiniz 24 saat oda servisimizle hizmetinizdeyiz.

  Tüm konaklamanız boyunca Fantasia Hotel De Luxe Kemer’ de üst düzey hizmet anlayışına sahip güler yüzlü personelimiz ile misafirperverliğimizi hissedeceksiniz.


  Paket rezervasyon için tıklayın